تجهیز بیمارستان ها به تجهیزات تخصصی و مدرن

نماینده اهواز گفت: تجهیزات جدید پزشکی برای تعدادی از بیمارستان‌های خوزستان تامین و تحویل گردید.
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، علی ساری نماینده اهواز اظهار کرد: پس از پیگیری‌هایی که به همراه دیگر نمایندگان اهواز در خصوص کمبودهای بیمارستان‌های خوزستان در وزارت بهداشت انجام شد، تجهیزات پزشکی و درمانی مورد نیاز برخی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی تامین و آماده تحویل شده است.
وی افزود: نامه تحویل این تجهیزات از وزارت بهداشت صادر شده است و به بیمارستان‌‌ها تحویل داده می‌شود.
نماینده اهواز با بیان این‌که بیمارستان‌های اهواز از کمبودهای بسیاری رنج می‌برند، تصریح کرد: این تجهیزات تخصصی و مدرن هستند و برخی از این تجهیزات نخستین بار است که برای بیمارستان‌های خوزستان تامین می‌شود.
ساری با اشاره به نشست نمایندگان با وزیر بهداشت گفت: به وزیر بهداشت گفتیم که بیمارستان‌های خوزستان دارای مشکلات و کمبودهای بسیاری هستند و وضعیت رضایت‌بخشی ندارند، بخش درمانی خوزستان و به ویژه بیمارستان‌های اهواز از کمبود امکانات و تجهیزات بسیاری رنج می‌برند و امیدواریم بتوانیم بخشی از این کمبودها را برطرف کنیم.
وی ادامه داد: امیدواریم با همکاری وزارت بهداشت و دولت، تغییرات اساسی در بخش درمان استان خوزستان ایجاد شود و شاهد بهبود وضعیت باشیم.
نماینده اهواز گفت: در مجلس در تلاش هستیم که با استفاده از ظرفیت‌های موجودف به بخش درمان خوزستان کمک شود و تامین تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیمارستان‌ها گامی در این راستا بوده است که امیداریم ارتقای کیفیت خدمات درمانی را به دنبال داشته باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *